Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Wszystko o kotach


Wszystko o kotach

Uważam, że zdecydowana większość przedstawicieli kociego gatunku to bardzo mądre istoty żywe. Jednak ciężko nie zauważyć, iż bądź co bądź pewne rodzaje kotów są inteligentniejsze od innych. Chociażby wywodzący się z Ameryki Północnej jakby nie patrzeć także bardzo śliczny, kot mainecoon, to niesamowicie inteligentny zwierzak. Bardzo się cieszę, że obecnie tak wiele osób kochających koty kupuje owe koty, bo pod wszystkimi względami są niesamowite. Zgodzicie się z moją opinią?

Znaczna część wielbicieli zwierząt lub takich osób, które w sumie mają neutralny stosunek do owych istot, wychodzi z założenia, że no co jak co, ale akurat koty są bardzo nudne. Ciężko jednakże nie dostrzec, iż są wyjątki. I na szczęście są takie koty, które mogą wprowadzić do naszego domu nieco poweru. Szczególnie bardzo miły jest kot syjamski - naprawdę urokliwy kot, zapewne wszyscy się zgadzają?


Głosuj (0)
futrzyk 10:51:41 21/01/2016 [Powrót] Komentuj


odwiedziło mnie 14309 osób

Księga Gości
Dodaj do Księgi
0
2016
Styczeń
2015
Grudzień
2014
Grudzień
Listopad
Październik
WrzesieńDodaj do Ulubionych

Strona Główna